Ogłoszenie

Zwiń
No announcement yet.

problemy z turbiną 1.2 tsi

Zwiń
X
 
  • Filtr
  • Czas
  • Pokaż
Wyczyść wszystko
new posts

  • problemy z turbiną 1.2 tsi

    oolsztyniak, masz takie prawo

    Tylko dla sadu takie zdjęcie niestety jest koronnym dowodem :cry: :roll:
    Also visit my blog: hvem eier dette fasttelefonnummeret

  • #2
    problemy z turbiną 1.2 tsi

    Witam ratunku mam problem z fabią 1.2 tsi po spuszczeniu gazu wyłącza się turbina, przeczytałem szczątki informacji o tym że serwisy podkładały jakieś podkładki pod turbo,
    wymieniłem ten el. silniczek sterujący zapadką w dolocie czytam że musi by adaptacja co to dokładnie i na litość powiedzcie dzie znajdę czujnik temperatury silnika muszę wymienić

    [ Dodano: Czw 07 Lis, 13 21:01 ]
    ratunku pomocy

    Komentarz


    • #3
      scheevy,

      podjedź do ASO

      przecież jest akcja serwisowa :!:
      kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

      SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

      Komentarz


      • #4
        problem jest w tym że mieszkam w niemczech 3 dni temu sprzedałem klijentowi ten samochód i wyskoczył problem samochód jest po gwarancji i w serwisie chcą 1200 euro

        Komentarz


        • #5
          scheevy, zajrzyj na stronę FabiaClub.pl tam znajdziesz wszystkie potrzebne info. Jest również o tej podkladce pod turbo dużo informacji.
          http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
          przedstawiam smerfetke

          Komentarz


          • #6
            no czytam ale jak to zrobic skoro auto po gwarancji

            Komentarz


            • #7
              scheevy,

              Akcja serwisowa nr 24W6 dla 1.2 TSI - podkładka pod turbo

              FABIACLUB.PL - Zobacz temat - Akcja serwisowa nr 24W6 dla 1.2 TSI - podkładka pod turbo
              kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

              SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

              Komentarz


              • #8
                Jest problem w takim razie. Ale gość ma do ciebie pretensje czy co :?:
                http://forum.octaviaclub.pl/forum/mo...5%BCowa-niunia
                przedstawiam smerfetke

                Komentarz


                • #9
                  wszyscy piszą o akcji serwisowej a może mi ktoś powiedziec dokładnie ja montują tą podkładkę

                  [ Dodano: Czw 07 Lis, 13 22:11 ]
                  no zarazie jest spokojny ale jak nie naprawię tego to będę musiał zapłacic 1200 euro serwisowi za naprawę oj zaboli

                  Komentarz


                  • #10
                    Zamieszczone przez scheevy
                    wszyscy piszą o akcji serwisowej a może mi ktoś powiedziec dokładnie ja montują tą podkładkę
                    jak będę mieć możliwość sprawdzę dziś i wpiszę w temat
                    kliknij 'Lubię to!' www.facebook.com/LukiFanatic a tam O2/O3 RS, O3 RS230, G 6GTI 35, G 7GTI, G 7R, S3, CLA 45 AMG, S5, GT3 RS, Turbo S, M5, RS 7, S 63 AMG, RS6

                    SKODA OCTAVIA 1.4TSI 122HP CAXA TURBO PROBLEM

                    Komentarz


                    • #11
                      Przeciez jak auto jest serwisowane w ASO od poczatku do dnia sprzedazy i po gwarancji to akcje serwisowe sa przeprowadzane za darmo.

                      W Audi jak auto nie bylo nawet serwisowane, to akcje serwisowe sa przeprowadzane za darmo i w 15 letnich autach i to w Polsce, a nie w Niemczech:idea:
                      Spritmonitor.de

                      Komentarz


                      • #12
                        były modele które kwalifikowały się do akcji serwisowej a niektóre nie wynika to z numeru win można wejsc na strone serwisową wybrac zakładkę akcje serwisowe wpisac numer i już wiesz czy dane auto jest kwalifikowane moje się nie kwalifikuje sprawdzałem dla zainteresowanych dzwoniłem dzisiaj do serwisu z zapytaniem gdzie jest czujnik temperatury silnika w fabi 1.2 tsi 86km no i dlugo im zeszło zanim odpowiedzieli słyszalem jak miedzy sobą w serwisie rozmawiali zachowywali sie jak by pierwszy raz ich zapytano hi hi miesci sie pod termostatem od strony skrzyni w modelu 2010 po lifcie jest mały czujnik na śróbkę przykręcany niewiem jak wczesniejszych rocznikach a nie taki jak wyskakuje na programach w sklepie durzy okrągły z zapinką plastikową lub bez co do turbiny problem np. w niemczech nie rozwiązują jak w polsce podkładką pod turbo i oprogramowanie wymieniają całe turbo i pewnie program tego już nie mówią ale ludzie znający temat wiedzą że trzeba abgrejdowac ustawienie zapatki w dolocie sory za błedy jestem dyslektykiem mam nadzieje że komuś pomogę tymi informacjami za które ja bedę musiał prawdo podobnie zapłacic 1200euro sprubujemy jeszcze z kolegą wymienic jeszcze raz cięgno z tym przeklentym el. silniczkiem wgramy nowego softa i zobaczymy poinformuję o efektach a propo serwis skody poznań obornicka chyba muszą się troche jeszcze pouczyc

                        [ Dodano: Pią 08 Lis, 13 20:13 ]
                        akcja z turbo dobiega końca i teraz tak jak wam zaraz opisze w Niemczech też robią w bambuko w serwisie skody dokładnie w kassel Niemcy powiedzieli i odbili się że niema akcji serwisowej na te auto i trzeba zapłacić 1200 euro, ale nie dawało mi to spokoju bo koledzy odpisywali nagminnie na forach bo napisałem na dwóch od fabi i oktawi ze akcja serwisowa i akcja serwisowa wiec nie dałem za wygraną i pojechałem do serwisu vw w Hessisch Lichtenau Niemcy no i powiedziałem stanowczo że w Polsce zakładają podkładkę pod turbo i wgrywają nowe oprogramowanie no i okazało się że tu też, umówony jestem na następny czwartek na akcje serwisową i bogu dzięki jak widzicie w Niemczech ponoć taka jakość i gdzie się pytam też kantują. Dziękuje wszystkim którzy pisali i tym którzy piszą inne fora to pomaga pozdrawiam

                        [ Dodano: Pią 08 Lis, 13 20:47 ]
                        pozdrawiam

                        Komentarz

                        POWRÓT NA GÓRĘ
                        Pracuję...
                        X